Kategoriler
İnternet

Call of Duty: Modern Warfare PS4 ve XBOX için Büyük Güncellemek Alacak

Call of Duty: Modern Warfare PS4 ve XBOX için Büyük Güncellemek Alacak

Dünyada birçok seveni bulunan Call Of Duty: Modern Warfare oyunu, bu haftanın başlarında PlayStation 4 ve XboX One için 15 GB’lık büyük bir güncelleme alacak. Oyunun yapımcı şirketinin resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda, güncelleme aktif olduğu zaman oyuncuların bu güncellemeyi yapması zorunlu kılınacak.

Sürükleyici senaryosu, çevrimiçi oyunda ki başarısı ve yüzlerce görevi sayesinde günümüzün favori oyunları arasında bulunan Call of Duty: Modern Warfare, birçok platformda yayınlanmış durumda. 2019 yılının Eylül ayından itibaren yayında olan oyunun, şuanda milyonları bulan oyuncu kitlesi mevcut durumda.

Oyunun yapımcı şirketi olan Infinity Ward, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruya oldukça yoğun bir hafta geçirecekleri konusunda bilgilendirme ile başlıyor. COD oyununu yakından takip eden kişilerin bileceği üzere, yakın zamanda 3 adet yeni haritanın eklenmesi planlanıyordu. Bu büyük güncelleme ile birlikte, eklenecek olan yeni haritalar ile birlikte toplamda 5 haritada çoklu oyuncu modunun aktif hale geleceği bildiriliyor. Yapımcı şirket tarafından yapılan duyuru da, bu güzel oyunda hile kullanımına kesinlikle izin verilmediği ve dolandırıcıların bu oyunda yer edinemeyeceğinin de altı çiziliyor. Hemen ardından oyuncuların uzun zamandır beklediği ve açıkçası oyuncu motivasyonunu arttıracak yeni bir özellikten daha bahsediliyor. Artık oyunda şüpheli bir şekilde raporladığınız oyuncuların, yasaklanması halinde rapor sunan kişiye, yasaklanan oyuncu hakkında bildirimler gönderilecek. Aynı zamanda bazı güvenlik güncelleştirmelerinin de olduğu bildiriliyor.

Call of Duty: Modern Warfare

Yeni Güncelleme 28 Nisan’dan İtibaren İndirilecek

Yapımcı şirketin verdiği bilgilere göre, bu büyük güncelleme 28 Nisan itibariyle geçerli olacak. Güncellemenin ortalama 15 GB gibi bir boyutta olması bekleniyor. Bu güncellemenin PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geleceğini de tekrardan belirtelim. Ayrıca verilen bilgilere göre oyuna erişim sağlamak isteyen kullanıcılar, 28 Nisan itibariyle bu güncelleştirmeyi mutlaka yapmak zorundalar. Aksi takdirde güncelleme yapmayan oyuncuların, oyuna erişmeyecekleri bilinenler arasında.

Bu büyük güncelleştirmede sadece oyunla ilgili eklenen yeni özellikler bulunmuyor. Aynı zamanda oyuncular tarafından yapılan FeedBack (geri bildirim) konusunda da çalışmalarının olduğunu söyleyen şirket, bazı sık bildirilen büyük sorunların da giderildiğini söylüyor. Oyunu severek oynayan kitle tarafından bu güncelleme, duyurulduğu andan itibaren sabırsızlıkla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir